Wróć razem z nami do jubileuszowej, 10. edycji Party Fashion Night!

Wiodący projektanci, wyjątkowe kolekcje i zapierające dech w piersiach pokazy, które odsłoniły przed nami najważniejsze trendy sezonu. Te stylizacje zapamiętamy na długo!

Pokazy Party Fashion Night to nie tylko ekscytujące spektakle, ale także ogromna dawka modnych inspiracji od topowych projektantów.

ZOBACZ PODSUMOWANIE 10. EDYCJI

Partnerzy

Party Fashion Night 2022

Projektanci i ich muzy na Party Fashion Night 2022. Zjawiskowe kreacje gwiazd robią wrażenie! Podczas spektakularnego pokazu Party Fashion Night na jednym wybiegu zobaczyliśmy najlepsze stylizacje z kolekcji pierwszoligowych polskich projektantów.

Zobacz artykuł

Pyszny, czekoladowo-orzechowy smak batonika Duplo zainspirował projektantkę domu mody Rina Cossack – Justynę Żmijewską oraz grafika – Mateusza Sudę do stworzenia sześciu wyjątkowych kreacji. Ich wspólny pokaz zachwycił największe gwiazdy polskiego show-biznesu!

Zobacz artykuł

Sekret gwiazd? Najwyższej jakości kosmetyki, takie jak te od AA Wings of Color. Dzięki nim każda z nas może poczuć się wyjątkowo i cieszyć się perfekcyjnym makijażem. Nie tylko na czerwonym dywanie, jak podczas Party Fashion Night, ale również na co dzień.

Zobacz artykuł

Nie byłoby udanego pokazu także bez perfekcyjnych fryzur. A kto, jak nie ekspert marki Syoss zadba o nie najlepiej? Piotr Sierpiński nawiązując do lat 70 i 80. udowodnił, że minione dekady to prawdziwa skarbnica inspiracji! Dzięki produktom Syoss wszystkie stylizacje możemy łatwo i samodzielnie odtworzyć w domu.

Zobacz artykuł

Odpowiedzialna moda to moda przyszłości. Podczas pokazu „Rethink Fashion by Perwoll” kreacje najbardziej uznanych projektantów z Polski (Macieja Zienia, Łukasza Jemioła czy Agnieszki Maciejak), odrodziły się niczym Feniks z popiołów. Zachwycały jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu!

Zobacz artykuł

Co ma ze sobą wspólnego świat mody i świat ceramiki? Jak połączyć tradycję, nowoczesność i awangardę? Gosia Baczyńska wraz z Ceramiką Paradyż wiedzą to najlepiej. Ich wspólna kolekcja kafli Paradyż My Way wywołała wiele emocji, podobnie jak pokaz kolekcji strojów projektantki.

Zobacz artykuł