Tego nie zobaczysz w oficjalnych relacjach! Zapraszamy za kulisy najważniejszego wydarzenia modowego w Polsce. Odkrywamy najpilniej strzeżone tajemnice Party Fashion Night 2023!

Projektanci, ich muzy, gwiazdy – co założyli i jak bawili się na evencie?

Kreacje gwiazd

Klaudia Halejcio przerosła oczekiwania wszystkich swoim strojem na Party Fashion Night. Ogromna suknia przypomina kreację księżniczki i bez dwóch zdań rzuca się w oczy już na odległość. To jeszcze nie wszystko. Zobaczcie!

Zobacz artykuł

Wśród dziesięciu projektantów, którzy na tegorocznej edycji Party Fashion Night zaprezentowali swoje kolekcje, znalazł się również Maciej Zień. Miss Świata 1989 roku została wybrana na jego muzę.

Zobacz artykuł

Maffashion zagościła na Party Fashion Night i od razu zwróciła na siebie uwagę. Postawiła na klasyczną stylizację, ale z pazurem. Dobrze wiedziała, co zrobi "wielkie wow".

Zobacz artykuł

Anna-Maria Sieklucka nieczęsto pojawia się na medialnych wydarzeniach, ale tym razem zrobiła wyjątek i dołączyła do plejady gwiazd podczas Party Fashion Night. Na jaką stylizację postawiła tego wieczoru?

Zobacz artykuł

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która zazwyczaj pojawia się na najważniejszych imprezach w kraju. Tak też było tym razem. Pokazała się w pięknej kreacji na Party Fashion Night.

Zobacz artykuł

Sylwia Bomba działa na pełnych obrotach, kursując od planu zdjęciowego do planu. Tym razem znalazła chwilę na odrobinę przyjemności i zagościła na Party Fashion Night. Gwiazda TTV jak zawsze prezentowała się obłędnie.

Zobacz artykuł

Relacje zza kulis

Gwiazdy na Party Fashion Night

Marcin Hakiel, Kayah, Magda Stępień, Sylwia Bomba i cała plejada innych gwiazd bawiły się na gali Party Fashion Night. Wieczór upłynął pod znakiem wielkich emocji, które towarzyszyły nie tylko projektantom, ale też gościom. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Zobacz artykuł

Piękna i ekscentryczna

Rafał Michalak i Ilona Majer tym razem na swoją muzę wybrali Helenę Englert. 23-latka zachwyciła stylizacją. Zobacz, co duet MMC mówi o swojej muzie.

Zobacz artykuł

Kayah - muza projektantki

Kayah pojawiła się na Party Fahion Night. Tym razem przybyła jako muza z projektantką Agnieszką Maciejak i olśniła swoją kreacją wszystkich dookoła.

Zobacz artykuł